MultiKonto ja w MultiBanku – konto osobiste.

MultiKonto ja w MultiBanku – konto osobiste.

MultiBank oferuje swoim klientom wiele kont osobistych, jedną z ciekawszych propozycji oferowanych przez ten bank jest MultiKonto ja. Jest to naprawdę nowoczesny oraz wygodny rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy.

Umożliwia on nam dostęp do naszych pieniędzy praktycznie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu za pośrednictwem internetu lub multilinii. Zarządzać pieniędzmi możemy również dzięki wizycie w placówce.

Dodatkowo bank oferuje nam możliwość wykonywania praktycznie wszystkich operacji na naszym koncie za pomocą internetu lub Automatycznego Serwisu Transakcyjnego – zupełnie za darmo.  Do tego możemy naszą gotówkę podjąć w każdym bankomacie w kraju bez obaw o ukryte koszty czy prowizje.

Konto osobiste w MultiBanku pozwala nam na darmowe zdefiniowanie aż dziewięciuset dziewięćdziesięciu dziewięciu przelewów. Dodatkowo do konta wydana może zostać jedna z wielu kart płatniczych VISA lub MasterCard. Założenie tego konta jest proste, możemy to zrobić poprzez internet, nie wychodząc nawet z domu.

Comments are closed.