Wpis otagowano "Ekonto"

e-Konto<30 w Bank Zachodni WBK – konto osobiste.

e-Konto

e-Konto<30 jest skierowane głównie do osób młodych, które cenią sobie darmowe przelewy internetowe, a także zaawansowaną, darmową i przede wszystkim bezpieczną bankowość elektroniczną. Do konta jest wydawana zbliżeniowa karta płatnicza, a dzięki dużej ilości placówek oraz bankomatów nie będziemy mieli żadnych problemów z wypłaceniem pieniędzy w naszym miejscu zamieszkania.

Prowadzenie tego konta jest zupełnie za darmo, nie zapłacimy za nie nawet gorsza do trzydziestego roku życia, również przelewy internetowe mamy za darmo. Za darmo mamy możliwość zarządzać naszym kontem przez dwadzieścia cztery godziny na dobę poprzez internet, telefon, a także wiadomości sms. Jeżeli będziemy chcieli doładować nasz telefon poprzez specjalny serwis BZWBK nie zapłacimy za tą operację ani grosze.

Oferta ta jest naprawdę korzystną, chociażby ze względu na kartę zbliżeniową oferowaną za darmo, a jest to karta wysoce zaawansowana, w sklepie wystarczy przyłożyć ją do specjalnego czytnika by zapłacić za zrobione zakupy.

czytaj więcej

Konto E-Direct w Volskwagen Bank – konto osobiste.

Podobnie jak wcześniej omawiane konto we wcześniejszym banku, tak samo jest z kontem E-Direct, które jest produktem Valkswagen Banku. Kolejny bank związany z branżą motoryzacyjną, co jednak nie oznacza, że produkty finansowe tego banku będą gorsze, niż w bankach niezwiązanych z różnego rodzaju branżami.

Konto E-Direct jest idealnym kontem dla osób wykonujących dużo przelewów przez internet, to właśnie za przelewu i zlecenia nie zapłacimy ani grosza. Dodatkowo prowadzenie tego konta również jest bezpłatne. Trzeba również przyznać, że możliwość darmowego wypłacania gotówki z bankomatów jest naprawdę korzystną cechą dla tego konta. Bezpłatnie wypłacimy pieniądze, jeżeli będzie to kwota powyżej czterystu złotych.

Założenie konta osobistego w Volkswagen Banku daje nam również możliwość założenia innych produktów takich jak chociażby popularne lokaty, w tym przypadku, lokaty są oprocentowane na poziomie pięciu i pół procenta.

Wniosek o założenie konta E-Direct możemy szybko i sprawnie wypełnić przez internet, nie wychodząc z domu.

czytaj więcej

Ekonto w banku mBank – konto osobiste.

mBank to chyba najbardziej rozpoznawalny internetowy bank w naszym kraju. To on był prekursorem internetowych kont oraz bezpłatnego dostępu do konta właśnie przez internet. Jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków kont osobistych jest właśnie eKONTO oferowane przez mBank. Dlaczego tak się dzieje?

eKONTO jest najbardziej reklamowanym produktem, dzięki niemu bezpłatnie będziemy prowadzili rachunek, będziemy mogli wykonywać bezpłatne przelewy przez  internet nawet do innych banków, a przede wszystkim będziemy mogli bezpłatnie wypłacić pieniądze prawie w 5 tysiącach bankomatów całym kraju. Dodatkowo mamy dwudziestoczterogodzinny dostęp do naszego konta poprzez internet, mLinię czyli telefon, a także dzięki specjalnej aplikacji na telefony z systemami operacyjnymi.

Niestety eKONTO oferowane przez mBank nie jest oprocentowane nawet w najmniejszym stopniu. Dzięki temu kontu będziemy mogli dokonać przelewu ekspresowego, przelewu Sorbnet, a także wykupić ubezpieczenia przez internet, czy to samochodowe, czy to mieszkaniowe czy też jakiekolwiek inne.

czytaj więcej

E-Konto w banku Credit Agricole – konto osobiste.

Nowością na rynku bankowości w naszym kraju jest oferta w sumie także nowego banku na naszym rynku, jest to bank Credit Agricole, oraz jego konto internetowe o dosyć prostej nazwie „E-Konto”. Dzięki temu kontu osobistemu, mamy możliwość prowadzenia rachunku o nazwie Oszczędzam, które jest oprocentowane w wysokości nawet czterech i jednej czwartej procenta.

Podobnie jak we wcześniejszej propozycji również konto banku Credit Agricole jest praktycznie darmowym kontem. Nie zapłacimy nic za otwarcie i prowadzenie tego konta, nie zapłacimy także za korzystanie z niego przez Internet ( w końcu to konto internetowe). Bank ten posiada ponad tysiąc trzysta bankomatów w całej Polsce, dzięki czemu mamy możliwość pobieranie gotówki praktycznie bez żadnych opłat. Bank wyda nam także kartę VISA zupełnie za darmo.

Opłatę w wysokości 5 złotych poniesiemy w przypadku gdybyśmy chcieli pobrać gotówkę w placówce banku, polecenie przelewu na rachunek w innym banku złożone w banku kosztować nas będzie 10 złotych.

czytaj więcej