Wpis otagowano "konta"

Konto Zarabiające w Meritum Banku – konto osobiste.

Konto Zarabiające jest bardzo ciekawą ofertą skierowaną do osób lubiących wygodę, a także chcących zaoszczędzić czas. Konto Zarabiające oferowane przez Meritum Bank to przede wszystkim łatwy dostęp do środków pieniężnych zgromadzonych na koncie poprzez internet. Dodatkowym atutem tego konta jest możliwość zarabiania dzięki płaceniu za paliwo specjalną kartą wydawaną właśnie do tego konta.

Otwarcie oraz prowadzenie tego konta nie wymaga od nas żadnych opłat. Dodatkowo, nie poniesiemy żadnych kosztów jeżeli będziemy chcieli wypłacić gotówkę w którymkolwiek bankomacie w naszym kraju. Przelewy internetowe są zupełnie za darmo. W przypadku gdy będziemy dokonywali miesięcznie transakcji na kwotę co najmniej dwustu złotych możemy liczyć na darmową kartę VISA Electron Standard.

Najważniejsze, czyli możliwość zarabiania poprzez płacenie za paliwo wydaną do tego konta karta. Polega to na tym, że bank zwróci nam nawet cztery procent wydatków na paliwo. Na nasze konto musi wpływać jednak co najmniej 1500 złotych miesięcznie.

czytaj więcej

Inteligo w PKO Banku Polski – konto osobiste.

PKO Bank Polski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych banków w naszym kraju, a konto osobiste Inteligo jest również jednym z najpopularniejszych kont osobistych.

Konto Inteligo posiada bardzo ciekawą funkcję przelewania pieniędzy na konto odbiorcy podając jedynie jego numer telefonu bądź tez adres email. Taki przelew wystarczy zlecić  poprzez serwis WWW lub w SMI czyli Serwisie Mobilnym Inteligo. Co najważniejsze, tego typu przelewy są zupełnie darmowe.

Jeżeli zdecydujemy się na comiesięczną opłatę abonamentową w wysokości czterech złotych to będziemy mogli wypłacać gotówkę z naszego konta osobistego praktycznie z każdego bankomatu na całym świecie, zupełnie za darmo, nie licząc opłaty abonamentowej.

Bank do tego konta wydaje jedną kartę, która pełni jednocześnie funkcję karty kredytowej oraz debetowej. Jest to bardzo optymalne połączenie.

Do swojego konta mamy dostęp dzięki systemowi Mobilne Inteligo, pozwala on nam na dokonywania przelewów, sprawdzanie historii, a także doładowywanie telefonów komórkowych bezpośrednio z salda konta osobistego.

czytaj więcej

Konto db Smart w Deutsche Banku – konto osobiste.

Obecnie na rynku finansów w naszym kraju działa kilkanaście banków, każdy z nich oferuje różnego rodzaju konta osobiste. Przyjrzyjmy się bliżej kontu db Smart, które jest oferowane przez Deutsche Bank.

Konto db Smart jest praktycznie darmowym kontem. Zakładając je możemy liczyć na to, że nie zapłacimy za nie ani grosza, ani za założenie, ani za prowadzenie. Deutsche Bank oferuje także możliwość wydania Karty VISA Electron do tego konta również zupełnie za darmo. Dzięki niej będziemy mogli wypłacać gotówkę w bankomatach Deutsche Bank oraz bankomatach sieci Euronet zupełnie za darmo, bez pobierania przez bank żadnych prowizji.

Siedem dni w tygodniu, praktycznie dwadzieścia cztery godziny na dobę mamy możliwość zarządzania naszym kontem oraz zgormadzonymi środkami na koncie poprzez Internet, a także Teleserwis – jest to usługa dostępna dla osób, które mają powyżej trzynaście lat.

Niestety, aby założyć to konto osobiste powinniśmy udać się do jednej z placówki Deutsche Banku.

czytaj więcej

Pocztowe Konto Standard w Banku Pocztowym – konto osobiste.

Pocztowe Konto Standard w Banku Pocztowym – konto osobiste.

Bank Pocztowy jest ściśle powiązany z Poczta Polską. Bank ten oferuje Pocztowe Konto Standard, które jest godnym uwagi kontem osobistym. Za otwarcie tego konta nie zapłacimy nic, wynosi ono zero złotych. Podobnie jest z prowadzeniem konta osobistego w Banku Pocztowym.  Dzięki temu kontu, możemy liczyć na bezpłatne wypłaty gotówki praktycznie w każdej placówce banku oraz na każdej Poczcie w naszym kraju.

Bank Pocztowy oferuje także możliwość zarządzania Pocztowym Kontem Standard poprzez internet i to w zupełności za darmo. Ciekawą opcją oferowaną przez bank jest możliwość dostarczenia gotówki z konta na wyznaczony przez nas adres, usługa ta będzie nas każdorazowo kosztowała cztery złote.

Bank Pocztowy może wydać także kartę płatniczą VISA Electron, jednak za jej korzystanie będziemy musieli ponieść koszty miesięczne w wysokości czterech złotych. Przelewy internetowe za pośrednictwem specjalnego systemu Pocztowy 24 otrzymamy w zupełności za darmo.

czytaj więcej