Wpis otagowano "konto"

MultiKonto ja w MultiBanku – konto osobiste.

MultiKonto ja w MultiBanku – konto osobiste.

MultiBank oferuje swoim klientom wiele kont osobistych, jedną z ciekawszych propozycji oferowanych przez ten bank jest MultiKonto ja. Jest to naprawdę nowoczesny oraz wygodny rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy.

Umożliwia on nam dostęp do naszych pieniędzy praktycznie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu za pośrednictwem internetu lub multilinii. Zarządzać pieniędzmi możemy również dzięki wizycie w placówce.

Dodatkowo bank oferuje nam możliwość wykonywania praktycznie wszystkich operacji na naszym koncie za pomocą internetu lub Automatycznego Serwisu Transakcyjnego – zupełnie za darmo.  Do tego możemy naszą gotówkę podjąć w każdym bankomacie w kraju bez obaw o ukryte koszty czy prowizje.

Konto osobiste w MultiBanku pozwala nam na darmowe zdefiniowanie aż dziewięciuset dziewięćdziesięciu dziewięciu przelewów. Dodatkowo do konta wydana może zostać jedna z wielu kart płatniczych VISA lub MasterCard. Założenie tego konta jest proste, możemy to zrobić poprzez internet, nie wychodząc nawet z domu.

czytaj więcej

Konto bez opłat w Toyota Banku – konto osobiste.

Konto bez opłat w Toyota Banku – konto osobiste.

Toyota Bank jednoznacznie kojarzy nam się z pewną marką samochodów, jednak jak widać, można produkować samochody, a także zajmować się bankowością. Ciekawa propozycją oferowaną przez Toyota Bank jest Konto Osobiste.

Za otwarcie tego konta nie zapłacimy ani grosza, podobnie jest z wykonywaniem przelewów bankowych, które nie są w żaden sposób limitowane. Bardzo przydatną opcją jest możliwość wypłacenia gotówko praktycznie w każdym banku znajdującym się w naszym kraju, zupełnie za darmo, jednak należy pamiętać, że tylko pierwsze trzy wypłaty w miesiącu są darmowe, później będzie pobierana prowizja.

Konto Osobiste w Toyota Banku posiada atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 2.75 procenta, co w porównaniu z innymi kontami wypada naprawdę dobrze, ponieważ niektóre konta osobiste oferowane przez banki nie posiadają w ogóle oprocentowania. Kontem możemy zarządzać bezpośrednio z domu, siedząc przed swoim biurkiem, korzystając z internetu bądź też telefonu. Bezpieczeństwo jest zapewnione dzięki Systemowi Bankowości Internetowej.

czytaj więcej

Kilka pytań jakie powinniśmy sobie zadać wybierając konto (część 2).

Wybór konta nie jest łatwy to już wiemy, kolejnym aspektem na który musimy zwrócić uwagę przy wyborze jest to, czy chcemy korzystać z naszego konta jedynie przez Internet czy będziemy wymagali także dostępności placówek terenowych. Ważnym aspektem, którego nie możemy pominąć jest także to, czy będziemy mieli w planach płacenie kartą przez Internet oraz w wielu sklepach. To ważne, część banków nie wydaje kart do konta, część wymaga miesięcznej opłaty z kart, a część udostępnią swoim klientom za darmo karty, jednak pod warunkiem, że w ciągu miesiąca rozliczeniowego dokonywać oni będą płatności kartą na określoną wcześniej kwotę.

Ważną sprawą jest także to, czy będziemy chcieli mieć mobilny dostęp do naszego konta bankowego, ponieważ część banków oferuje internetowy dostęp, jednak nie zawsze mamy do niego dostęp w miejscu gdzie się będziemy znajdowali, a możemy być w potrzebie wykonanie szybkiego przelewu. Dlatego też część banków oferuje dostęp przez telefon.

czytaj więcej

Kilka pytań jakie powinniśmy sobie zadać wybierając konto (część 1).

Kilka pytań jakie powinniśmy sobie zadać wybierając konto (część 1).

Wybór konta bankowe jest bardzo istotnym elementem dla każdego z nas. Można to porównać nawet do wyboru telefonu czy wyboru samochodu, jest to po prostu ważna rzecz. Pamiętajmy, aby przed wybraniem konta dobrze zapoznać się z ofertami praktycznie każdego banku. Wiele banków się nie reklamuje, a może mieć naprawdę korzystniejsze dla nas warunki.

Na samym początku powinniśmy sobie zadać pytanie, odnośnie tego jak często będziemy chcieli używać naszego konta bankowego, to bardzo ważne, część banków po prostu pobiera naprawdę duże opłaty za dokonywanie przelewów, czy to zwykłych czy internetowych. Kolejną kwestią jest także to, jakie kwoty pieniężne będą ulokowane na naszym koncie bankowym – dlaczego? Ponieważ duża część banków oferuje swoim klientom bardzo dobre oprocentowania na rachunkach oszczędnościowo rozliczeniowych. Kolejnym ważnym aspektem będzie także to, czy będziemy chcieli korzystać z naszego konta przez Internet, w niektórych bankach jest to niestety opcja odpłatna.

czytaj więcej