Wpis otagowano "osobiste"

Konto Osobiste w Alior Banku.

Konto Osobiste w Alior Banku.

Alior Bank jest stosunkowo młodym bankiem na rynku finansowym w naszym kraju. Stawia on przede wszystkim na wysoką jakość obsługi klienta, a przede wszystkim na kompleksową ofertą odpowiadającą praktycznie każdemu rodzajowi klientów.

Ciekawą propozycją tego banku jest Konto Osobiste. Dlaczego? Na początek warto powiedzieć o tym, że założyć to konto możemy w zupełności korzystając jedynie z internetu. Tak! Nie potrzebujemy wizyty w placówce banku ani kuriera.

Konto Osobiste w Alior Banku to przede wszystkim brak jakichkolwiek opłat za wypłacanie gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie. Bank nie pobiera również żadnych opłat za przelewy internetowe, za prowadzenie konta, a także za pakiet usług takich jak Osobisty Asystent czy Pomocni Fachowcy.  Zupełnie za darmo dostaniemy także kartę dzięki której w pełni wykorzystamy funkcję PayPass pozwalającą na bezdotykowe płacenie za zakupy.

Ciekawą funkcją oferowaną przez bank jest możliwość natychmiastowego przelania środków pieniężnych na konto bankowe, które nie jest założone w Alior Banku, czas transferu takich pieniędzy może być krótszy niż sześćdziesiąt sekund.

czytaj więcej

Comfort Direct w Raiffeisen Bank Polska S.A – konto osobiste.

Konto osobiste oferowane przez Raiffeisen Bank jest kontem skierowanym głównie do osób, które cenią sobie przede wszystkim czas i wygodę zarzadzania swoimi finansami, a do tego nie pogardzą zaawansowanymi rozwiązaniami ułatwiającymi dostęp do pieniędzy poprzez internet lub telefon.

Konto osobiste Comfort Direct to przede wszystkim oszczędność, nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie rachunku, za przelewy oraz zlecenia stałe realizowane przez internet. Do tego dochodzi możliwość wypłaty gotówki w każdym bankomacie w kraju, zupełnie za darmo. Dotyczy to oczywiście tylko pierwszych sześciu wypłat, kolejne wypłaty będą skutkowały naliczeniem opłaty w wysokości czterech złotych za każdą wypłatę.

Do konta dostaniemy również kartę debetową VISA Electron Classic, która będzie zupełnie darmowa, jeżeli w miesiącu będziemy dokonywali płatności tą kartą w sklepach na kwotę co najmniej dwustu pięćdziesięciu złotych.

Dodatkowo mamy zupełnie za darmo dostęp do naszego konta osobistego przez internet, telefon oraz aplikację Mobilny Bank.

czytaj więcej

Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim – konto osobiste.

Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim – konto osobiste.

Konto osobiste oferowane przez ING Bank Śląski jest idealnym produktem finansowym dla osób, które niezwykle poważnie podchodzą do szybkości i wygody zarządzania swoimi finansami w szczególności przez Internet. Przyjrzyjmy się bliżej kontu osobistemu o specyficznej nazwie Kont z Lwem Direct.

Konto z Lwem Direct to przede wszystkim zero złotych za jego prowadzenie, zero złotych za internetowe przelewy przez Internet w naszej polskiej walucie ( za wyjątkiem przelewów typu SORBNET ).ING Bank Śląski klientom posiadającym to konto oferuje również możliwość wypłaty gotówki ze swojego konta praktycznie w każdym bankomacie w naszym kraju, zupełnie za darmo.

ING Bank Śląski posiada swoje wpłatomaty, tak więc nie musimy się martwić o bezpłatne wpłacanie gotówki na nasze konto z Lwem Direct. Dzięki temu kontu mamy również możliwość skorzystania z Otwartego Konta Oszczędnościowego OKO Direct, mamy dostęp do banku poprzez HaloŚląski – jest to system telefonicznej obsługi klienta, coś na krój  mLinii w mBanku.

czytaj więcej

CitiKonto w banku Citi Handlowym – konto osobiste.

CitiKonto w banku Citi Handlowym – konto osobiste.

Pierwszym kontem osobistym, które chcemy przedstawić jest konto w banku Citi Handlowym, o dość specyficznej nazwie dla tego banku – CitiKonto. Jednym z ważniejszych cech tego konta jest to, że bank udostępnia nam ciekawy kanał dostępu do zarządzania swoim kontem, a mianowicie Citi Mobile. Jest to specjalna aplikacja pozwalająca na zarządzanie kontem z naszego smartfona.

Konto to jest naprawdę darmowym kontem, nie zapłacimy ani grosza za jego prowadzenie, całodobowy dostęp do konta, a także przelewy przez Internet są w zupełności za darmo. Trzeba dodać także, że stałe zlecenia, a także typowe polecenia zapłaty są bezpłatne. Konto oferuje także darmowe wypłaty między innymi w takich bankomatach jak Euronet, eCard, a także Citi Handlowym.  Dodatkowo podczas wypłacania gotówki w bankomatach Citi za granicą naszego kraju nic nie zapłacimy.

Konto to posiada także specjalny system Citi Alerts, który informuje nas powiadomieniem SMS o wszelkiego rodzaju zmianach przeprowadzonych na naszym koncie osobistym.

czytaj więcej